Реєстр структурних утворень політичних партій - страница 8

Федоренко Світлана Валентинівна



Канівський первинний осередок Республіканської партії України

30.09.2005

П.№ 128

м. Канів

вул. Довженко, 52

Цюкало Михайло Григорович



Канівський первинний осередок Республіканської партії України

30.09.2005

П.№ 129

м. Канів

вул. Леніна, 116а, кв. 8

Костичева Валентина Миколаївна



Таганчанська

первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005р.

П.№ 19

с. Таганча


Бутко Микола Іванович




Гамарнянська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 20

с. Гамарня

Кононенко Віктор Іванович



Хмільнянська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 21

С. Хмільна

Пустовойт Володимир Ілліч



Степанецька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 22

с. Степанці

Колошмай Наталія Миколаївна



Пшеничницька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 23

с. Пшеничники

Мостовий Олег Миколайович



Сушківська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 24

С. Сушки

Пенська Наталія Миколаївна



Полствинська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 25

с. Полствин

Гершун Світлана Анатоліївна



Пекарівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 26

с. Пекарі

Малишко Микола Павлович




Конончанська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 27

с. Кононча

Осауленко Оксана Олександрівна



Синявська

первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 28

С.Синявка

Гладунов Михайло Адаович




Тростянецька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 82

с.Тростянець

Приходьмо Григорій Іванович



Павлівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 83

с. Павлівка

Барсен Наталія Василівна




Яблунівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 84

С. Яблунів

Черниш Галина Іванівна



Потапцівська

первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 85

с.Потапці

Любченко Валенина Борисівна



Малоржавецька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 86

с. Малий Ржавець

Галат Ольга Володимирівна



Піщальницька

первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 87

с. Піщальники

Свинар

Катерина Олександрівна



Чернишівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 88

с. Черниші

Козодой Лідія Вікторівна



Горобіївська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 89

с. Горобіївка

Дудка Володимир Миколайович



Прохорівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 90

с. Прохорівка

Тукаленко

Марії Андріївни



Попівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 91

с. Попівка

Черпинка Ганна Михайлівна



Поташнянська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 92

с. Поташня

Свириденко Ніна Іванівна



Литвинецька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 93

с. Литвинець

Свириденко Тетяна Миколаївна




Бабичівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 94

с. Бабичі

Сектин Віра Миколаївна



Межиріцька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 95

с. Межирич

Прохоренко Надія Тимофіївна



Буда-Горобіївська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 96

с. Буда Горобіївська

Дудка Василь Григорович




Беркозівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 97

с. Беркозівка

Коваленко Галина Григорівна



Грищенецька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 98

с. Грищенці

Філоненко Людмила Анатолівна




Михайлівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

13.09.2005

П.№ 99

с. Михайлівка

Хижняк Тетяна Григорівна



Озерищанська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 31

с. Озерище

Яценко Микола Іванович



Голяківська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 32

с. Голяки

Корчака Петро Миколайович



Мельниківська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 33

с. Мельники

Пилипенко Володимир Микитович



Бобрицька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 34

с. Бобриця

Куликовський

Василь Петрович



Лучанська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 35

с. Лука

Самогулова Валентина Петрівна




Мартинівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 36

с. Мартинівка

Перебійніс Вікторія Вікторівна



Ковалівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 37

с. Ковалі

Коваленко Євдокія Василівна



Ліплявська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 38

с. Ліпляве

Тертичний Василь Григорович




Курилівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 39

с. Курилівка

Слісаренко Марія Іванівна



Копіюватська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 40

с. Копіювате

Братаніч Володимир Андрійович



Григорівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 41

с. Григорівка

Осауленко Василь Петрович




Козарівська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 29

с. Козарівка

Ваценко Валентина Станіславівна



Келебердянська первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 30

с. Келеберда

Близнюк Світлана Леонідівна




Студенецька первинна організація політичної партії “Народний Союз Наша Україна”

08.09.2005

П.№ 42

с. Студенець

Кравченко Надія Василівна



Пшеничницький сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№55

с. Пшеничники

Вербицька Тетяна Василівна



Копіюватський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 56

с Копіювате

Бойко Ольга Павлівна



Павлівський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 57

с. Павлівка

Замліла Катерина Іванівна



Потапівський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 58

с.Потапці

Свитка Наталія Миколаївна



Курилівський сільський осередок Української соціал-демократичної

партії

13.09.2005

П.№ 59

с. Курилівка

Кучеренко Любов Іванівна



Гамарнянський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 60

с Гамарня

Гончаренко Людмила Володимирівна



Межиріцький сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 61

с. Межирич

Бобро Людмила Василівна



Сушківський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 62

с. Сушки

Бакумець Ольга Миколаївна



Прохорівський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 63

с. Прохорівка

Єрмохіна Любов Василівна



Хмільнянський

сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 64

с. Хмільна

Красовська Любов Іванівна



Яблунівський сільський осередок Української соціал-демократичної

партії

13.09.2005

П.№ 65

с. Яблунів

Миро ненко Руслан Олексійович



Ліплявський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 66

с Ліпляво

Наслєдніков Сергій Василювич



Литвинецький сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 67

с. Литвинець

Тертична Світлана Василівна



Степанецький сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 68

с.Степанці

Козак Анатолій Федорович



Мельниківський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 69

с. Мельники

Брижа тюк Роман Михайлович



Горобіївський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 70

с Горобіївка

Святун Світлана Іванівна



Бобрицький сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005

П.№ 71

с. Бобриця

Радоха Людмила Миколаївна



Синявський сільський осередок Української соціал-демократичної партії

13.09.2005


8617498283680382.html
8617607575255226.html
8617669910732644.html
8617721491778414.html
8617905161087252.html